TalveAkadeemia on Eesti tudengite säästva arengu teemaline teaduskonverents, millele eelneb teadustööde konkurss.
Konverentsil toimuvates grupitöödes ning diskussioonidel kohtuvad tudengite ja noorte spetsialistidega oma ala eksperdid ja olulised ühiskonnategelased.
Talveakadeemia sihtgrupiks on kõigi Eesti kõrgkoolide bakalaureuse-, magistri – ja doktoriõppe üliõpilased.
esmaspäev, 28. veebruar 2011
Otseülekanne TTÜ üliõpilasesinduses, VI-200, 04.03.2011
OTSEÜLEKANNE
reedel, 4. märtsil 2011 kell 12:00 TTÜ Üliõpilasesinduse ruumis VI-200
ülekannete poster
ülekannete infoleht
ülekannete ajakava
--
http://www.talveakadeemia.ee/
laupäev, 19. veebruar 2011
TalveAkadeemial ettekande tegevad noored teadlased osalesid esinemiskoolitusel, 19.02.2011
Esinemiskoolitus on Talveakadeemia akadeemilise edukuse üheks näitajaks. Konkursil osalejad saavad viimaseid näpunäiteid, kuidas esineda TalveAkadeemia konverentsil oma tööga. Koolitus annab üle vaate, millised on juba esineja tugevad küljed, milliseid asju kindlasti vältida ning seda kõike saab kasutada nii Talveakadeemial esinedes, kui mujal teadusettekannet tehes.
Pilte esinemiskoolituselt:
--
www.talveakadeemia.ee
reede, 4. veebruar 2011
TalveAkadeemia konverents - "Elurikkus - elus rikkus", Pühajärve Puhkekeskus, 04...06.03.2011
Kutsume Sind osalema elurikkuse teemale keskendunud TalveAkadeemia 2011 teaduskonverentsile. Konverents toimub 4.-6. märtsil 2011 Pühajärve Puhkekeskuses.
Ootame konverentsile osalema Eesti ülikoolide bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppe üliõpilasi kõikidest valdkondadest.
Konverentsi kõik kolm päeva on täis huvitavaid ettekandeid ja sisukaid arutelusid. Avaesinejana astub üles Tallinna Tehnikaülikooli vanemteadur Olle Hints, kes kõneleb elurikkuse ajaloost, liikide tekkest ja hävimisest. Lisaks esineb sel aastal ka väliskülaline IUCN-ist (Maailma Looduskaitseliit) - Russell Galt - kes räägib sellest, millised on puutepunktid elurikkuse ja inimese vahel. Üles astuvad oma ettekannetega ka TalveAkadeemia 2011 teadusartiklite konkursi finalistid ning kuulutatakse välja ka võitja.
Konverentsi sisu pakub midagi igale maitsele, sest valida on 11 põneva grupitöö vahel. Võimalus on kuulata Fred Jüssiga loodushääli, õppida tundma hõimurahvaid Fenno-Ugria asutuse esindajate juhendamisel või näiteks hoopis analüüsida miks on vaja võtta alasid kaitse alla. Lisaks toimub laupäeva õhtul paneeldiskussioon teemal „Mis on elurikkuse väärtus?“.
Konverentsipäevi jääb aga mõlemal päeval lõpetama meeleolukas õhtuprogramm. Reede õhtul saavad huvilised vaadata Riho Västriku filmi “Reis Leena lätetele” ning laupäeva õhtul saab tantsida Ska Faktori saatel.
Konverentsil osalemiseks on vajalik kirjutada lühike motivatsioonikiri. Kui tunned, et konverentsi sisu on huvitav ja ei taha sellest ilma jääda, siis haara sulepea. Ootame, et Sa kirjutaks, miks soovid osaleda (huvitab kindel esineja, teema on seotud lõputööga jne).
Konverentsil osalemine annab võimaluse kohata huvitavaid inimesi, laiendada silmaringi elurikkuse teemal ning veeta ideederohke nädalavahetus maalilises Lõuna-Eestis.
Registreerimine toimub 14.-18.veebruar!
Rohkem infot programmi ja registreerimise kohta leiab TalveAkadeemia kodulehelt www.talveakadeemia.ee
TalveAkadeemia meeskond
info@talveakadeemia.ee
--
www.talveakadeemia.ee